B mužstvo ve Vavřinci vítězně

V neděli se naše B mužstvo střetlo s týmem Vavřince. Rezerva si musela poradit bez několika hráčů, kteří se nemohli utkání zúčastnit, jelikož například pomáhali pořádat kunštátský jarmark. Od prvních minut jsme působili velmi jistě na míči a díky slibným kombinacím jsme dostávali soupeře pod tlak. Bohužel po celou první půli jsme nedokázali najít recept na jejich obranu, a tak většina akcí končila na hranici pokutového území, nebo střelou mimo bránu. Soupeř hrozil zejména z brejků, ale dobře fungující defenziva nic nepodcenila a veškeré nebezpečné situace včas uhasila. První půle tedy skončila bez branek.

V druhé části jsme nepolevili a v nastaveném tempu z úvodního dějství jsme pokračovali. Již ve 46. minutě jsme šli do vedení, když našel Blaha přesným centrem do vápna Bočka, který se střelou k tyči nemýlil. Gól nás nijak neukolébal a i nadále jsme měli po většinu času míč na kopačkách my. V 58. minutě jsme odskočili na rozdíl dvou branek, když z malého vápna nedal Šmerda dorážkou brankáři domácích žádnou šanci. V 79. minutě navýšil na konečných 3:0 Blaha, když se míč po střele na zadní tyč z rohu šestnáctky odrazil od tyče do brány. V utkání bylo po většinu času lepší naše mužstvo. I hosté si však vytvořili nějaké příležitosti, které však nedotáhli do zdárného konce.

TJ Vavřinec - FK Kunštát "B" 0:3 (0:0)

Branky: Pavel Blaha, Jaroslav Šmerda, Vítězslav Boček

Sestava: Zdeněk Bednář, Aleš Zámek, Michal Skoček, Martin Blažek, Pavel Šváb, Tomáš Záboj, Pavel Blaha, Adam Chloupek, Petr Krása, Jaroslav Šmerda (75. David Bednář), Vítězslav Boček (80. Michal Tenora)

Posledních 30 dnů: 1251 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28