Pozvánka na vyhlášení ankety Fotbalista roku 2022

VV OFS Blansko vás všechny srdečně zve na vyhlášení ankety „Fotbalista roku 2022.“
Stejně jako v loňském roce bude vyhlášena zvlášť „šestice“ hráčů z klubů startujících v okresních soutěžích (OP, III.třída), šestice fotbalistů, startujících v soutěžích řízených ŘK pro Moravu a JmKFS.

Dále potom po třech mládežnících z kategorií dorost, žáci, přípravka, nejlepší trenér a rozhodčí. V mužské kategorii bude potom vyhlášen ještě absolutní vítěz s největším počtem nominací. Členové VV a KM vyberou z vámi nominovaných hráčů, trenérů a rozhodčích oceněné z každé kategorie.

Osobnost roku, která bude uvedena do pomyslné „Síni slávy,“ bude jako v předcházejících letech vyhlašovat VV OFS.

Vyhlášení výsledků ankety proběhne v pátek 3.února od 18,00hod v sále restaurace „Tumperek“ v Rudici.

Podaří se umístit v anketě také zástupcům Žijeme Hrou a FK Kunštát, jak tomu bylo pravidlem v předchozích letech? Odpověď se dozvíme v pátek na galavečeru.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29