Odstartovala zimní příprava FK Kunštát. Mužské týmy se utkají s atraktivními soupeři.

V pátek 13. ledna odstartovala zimní příprava mužských týmů FK Kunštát. Naše fotbalisty čeká náročných 8 týdnů s jasným cílem. Co nejlépe se připravit na jarní odvety v mistrovských soutěžích. V úvodních dvou týdnech se A tým společně s juniorkou bude připravovat v domácích podmínkách na menším hřišti s umělým trávníkem, naši fotbalisté budou nabírat kondici i v terénu. Celá příprava bude doplněna o herní tréninky na velkém hřišti s umělým trávníkem v Blansku. A tým i B tým sehraje řadu přípravných zápasů s atraktivními soupeři. Vrcholem zimní přípravy FK Kunštát bude herní soustředění v Chotěboři. O veškerém dění v našem klubu vás budeme informovat. Hráči A týmu i B týmu vstoupili do zimní přípravy s chutí a velkou motivací. Přejeme, ať se vyhýbají zranění a vše se vydaří podle plánu!

Zimní příprava 2023 - přípravná utkání týmů FK Kunštát:

SO 21.1.              10:30     "B"         FK Blansko U19 - FK Kunštát, UT Blansko

SO 21.1.              12:30     "A"         FK Blansko - FK Kunštát, UT Blansko

SO 4.2.                10:00     "A"         TJ Svitavy - FK Kunštát, UT Svitavy

SO 18.2.              15:00     "A"         AFK Tišnov - FK Kunštát, UT Tišnov

NE 19.2.              13:00     "B"         FK Kunštát - TJ Sokol Bořitov, UT Blansko

ČT 23.2. - NE 26.2. Herní soustředění v Chotěboři

SO 4.3.                14:00     "A"         FK Kunštát - TJ Tatran Bohunice, UT Blansko

NE 5.3.                13:00     "A"+"B" FK Kunštát - TJ Nová Ves u NMnM, UT Blansko

SO 11.3.              14:00     "A"         FK Kunštát - FK Rájec Jestřebí, UT Blansko

NE 12.3.              14:30     "C"         Městečko Trnávka - FK Kunštát, UT Svitavy

NE 12.3.              13:00     "B"         FK Kunštát - FC Olešnice, UT Blansko