VII. ročník dobročinného turnaje Žijeme Hrou se vydařil. Pro rodinu zesnulého Martina Husnaje se podařilo sdružit finanční prostředky ve výši 90 997 korun

Dobročinný fotbalový turnaj se po dvouleté covidové pauze vrátil zpět v obvyklém předvánočním čase.

V sobotu 17. prosince ve sportovních halách Kunštátě a Svitávce vyběhlo na palubovku přes 100 hráčů. V Kunštátě nastoupili bývalí fotbalisté, osobnosti našeho regionu, ženy, trenéři mládeže.
Zúčastnili se celé rodiny.

Ve Svitávce se představili fotbalisté, kteří hrají na výkonnostní nebo i profesionální úrovni. Mimo jiných skvělých hráčů turnaj odehrál také čerstvý reprezentant České republiky a střelec hattricku proti Faerských ostrovům Mojmír Chytil. Dále třeba dorostenecký brankář AC Sparta Praha, jenž odehrál také půl roku v žácích Žijeme Hrou - Jan Foret.

7. ročníku se v Kunštátě zúčastnily týmy: Staří páni FK Kunštát A a B, Ženy FK Kunštát, Staří páni TJ Sokol Drnovice, Trenéři a rodiče Žijeme Hrou, Future tým Žijeme Hrou, KMK Újezd u Kunštátu. V hale Kunštát odehrály krátké exhibiční utkání děti různého věku z klubu Žijeme Hrou.
Ve Svitávce se představili FK Kunštát, TJ Sokol Bořitov, TJ Sokol Městečko Trnávka, Trenéři Žijeme Hrou, Argentina (výběr hráčů z Boskovic), All Stars tým.

Cílem tradičního turnaje bylo sdružení finančních prostředků na podporu rodiny zesnulého Martina Husnaje. Martin a jeho syn Vítek se pravidelně účastnili našich fotbalových turnajů Žijeme Hrou pro děti a mládež. Zde nám vždy aktivně pomáhal.

Bohužel letos v květnu se stala tragédie, kterou si umí jen málokdo z nás představit. Martin podlehl v 37 letech zákeřné nemoci a manželka Lenka a dvě malé děti tak náhle zůstaly bez tatínka.

V průběhu sobotního dne se společnými silami podařilo v halách Kunštát a Svitávka sdružit částku 90 997 korun. Darovací šek z rukou organizátorů turnaje převzal za celou rodinu švagr a synovec Martina Husnaje Josef a Štěpán Borkovi.

Slavnostního zakončení v Kunštátě se zúčastnili také starosta města MVDr. Zdeněk Wetter a místostarosta Vladimír Tenora. Ve Svitávce poděkoval účastníkům turnaje starosta městyse pan Jaroslav Zoubek. Tímto děkujeme za finanční podporu letošního ročníku.

Opět se nám podařilo něco úžasného! Společnými silami jsme pomohli. Těžko zde vyjmenovat všechny ty zainteresované osoby, které se do turnaje každý rok zapojují a nezištně pomůžou. Věřte, že o každém z vás víme a obrovsky si toho vážíme!

Za tu dobu, co se konají dobročinné turnaje Žijeme Hrou, si dovolíme říct, že akce dospěla přesně
tam, kde jsme si ji přáli mít. Na turnaji se setkají lidé různého věku napříč generacemi. Stala se z nás velká komunita a vždycky si máme co říct. Nic není trvalé, proto si tyto chvíle užíváme a máme radost, že jste u toho s námi!

Děkujeme! Za organizátory dobročinného turnaje Vladan Horák.

Lenka Husnajová manželka Martina Husnaje:
„Děkuji moc všem za finanční podporu pro moji rodinu, hlavně za mé děti Vítka a Báru ... Neskutečně
si toho vážím, co vše pro nás děláte....♥️.“

Více fotografií najdete na sociálních sítích Žijeme Hrou.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 1085 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 16