B tým na úvod nestačil na Sloup

V prvním kole nové sezóny přivítala naše rezerva tým Sloupu. Jako nováček Okresního přeboru jsme nevěděli, co od soupeře čekat. Na nic jsme však nečekali a dostali jsme soupeře pod tlak. Měli jsme víc ze hry. Naši převahu jsme ale nedokázali přetavit v branku a postupně jsme začali vypadávat z nastoleného tempa. Soupeř měl v kádru spoustu zkušených hráčů. To se ukázalo jako rozhodující faktor. Ve 31. minutě využil chybné rozehrávky útočník hostí a střelou pod Holíkem poslal jeho celek do vedení. Na úvodní branku jsme dokázali do konce poločasu zareagovat, když ve 42. minutě střelou podél brankáře srovnal skóre Tomáš Záboj.

Ve druhé půli se hra nijak nezlepšila. Hrálo se kolem středu hřiště. Na obou stranách bylo k vidění spousta nepřesností a chyb. Jedné z nich dokázal soupeř využít. V 75. minutě vystřelil nikým nepokrytý pravý záložník hostí z malého vápna a nedal Holíkovi žádnou šanci. Nezbývalo mnoho času do konce utkání, a proto jsme začali dlouhými centry do vápna ohrožovat bránu soupeře. Žádný pokus však neskončil mezi tyčemi, a tak si mužstvo Sloupu odvezlo z našeho lysického azylu 3 body. Nelze říct, že by soupeř inicioval, že by diktoval tempo hry, pouze potrestal naše chyby.

Branky: Tomáš Záboj

Sestava: Tomáš Holík, Adam Chloupek, Vladan Horák, Martin Blažek, Zdeněk Bednář, Tomáš Záboj, Dušan Janča (Lukáš Nedoma), David Bednář, Vítězslav Boček, Filip Adamec (Lukáš Mareček), Vratko Kuruc (Tomáš Videman)

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18