A tým: po výborném výkonu vítězství nad Dobšicemi

FK Kunštát - Sokol Dobšice 5:1 (3:0)

Branky: 42. Gracias, 44. Sehnal, 45+3 Zeman Alois z pen., 67. Štencl, 76. Bělehrádek - 48. Ensinger

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Dvořáček R. (78. Zlatníček), Janíček (86. Komárek Martin), Zeman Roman, Gracias, Zeman Alois (70. Konečný), Macko, Bezděk, Adámek, Sehnal, Štencl (70. Bělehrádek).

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: " Věděli jsme, že Dobšice hrají dlouhodobě v naší soutěži kvalitní fotbal, aktivní, s rychlým přechodem do útoku. A v první půlhodině se to naprosto potvrdilo. Bylo to vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Několikrát jsme tam zaváhali při nabírání hráčů v obranné třetině a byly z toho nepříjemné situace Dobšic, při kterých nás perfektně podržel koncentrovaný Ivo v brance.

Celkový dojem z prvního poločasu jsme ale napravili v závěrečné patnáctiminutovce prvního poločasu. Myslím, že jsme v útoku předvedli nejlepší pasáž od května, kdy se opět začal hrát fotbal. Obrovsky potěšilo, když všechny góly jsme dali ze situací, na které se dlouhodobě připravujeme a chceme hrát. Zpětná přihrávka Máry Sehnala na Tomáše Graciase. Individuální uvolnění a následné zakončení Máry Sehnala. A nakonec celá akce, která předcházela penaltě, kdy Mára Štencl dostal od Martina Janíčka skvělý pas do sprintu a hostující obránce už nemohl nic jiného než Maru zastavit nedovoleně.

Začátek druhého poločasu sice využily Dobšice ke snížení na 3:1. My jsme ale šli za vítězstvím a soupeře definitivně zlomili brankami Marka Štencla a Toma Bělehrádka. Závěr zápasu jsme kontrolovali hru a měli tam ještě několik dobrých pasážích na polovině Dobšic.

Náš výkon proti Dobšicím, až na některé skulinky v obraně v úvodu, měl skoro všechno. Byla tam jiskra, tlak na míč, v osobních soubojích jsme byli zdravě agresivní. Vytvořili jsme si velké množství gólových příležitostí. Dvojice David Macko a Lojza Zeman tam dnes v předfinální fázi rozdávala vynikající průnikovky a pasy. Těžko ale chválit jednotlivce, bylo to kompaktní a týmové. Budeme si na podzim přát víc takových výkonů. "

Počet návštěv: 270747
Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14