František Tenora k současným opatřením i situaci ve fotbale.

Předseda fotbalového oddílu FK Kunštát a člen výboru regionálního mládežnického klubu Žijeme Hrou František Tenora se vyjádřil k současným opatřením v době nouzového stavu. Bez povšimnutí nenechal ani událost, která otřásla celým českým fotbalem. Pohled pana Tenory a vzkaz všem sportovcům si můžete přečíst ve článku níže.

Vážení přátelé,

stávající situace nás opět donutila zastavit naši sportovní činnost a sebrala nám to, co všichni milujeme - fotbal.

Věřím, že zvítězíme nad tímto malým zákeřným nepřítelem i podruhé a opět se vrátíme na hřiště a do tělocvičen.

Po jarní pauze mě překvapilo s jakou pílí, intenzitou a zaujetím jste se všichni vrátili k přípravě na další zápasy. Nenechte se odradit touto další pauzou a se stejnou intenzitou začněte, až nám to opatření dovolí.

Všichni jsme připraveni. Hřiště a tělocvičny čekají, ale zdraví nás všech je teď důležitější než fotbal.

Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet dál. Pokud můžete, neseďte doma. Běžte si zaběhat do přírody, zakopejte si na zahradě. V případě, že by pauza byla opět delší, trenéři vám rádi připraví tréninkové plány. Samozřejmě musíme dodržovat platná nařízení a věřit, že jsme v rukou lidí, kteří vědí, co činí.

Fotbalem otřásá nyní i další událost, ke které se vyjádřil předseda Malík. Jeho projev se v mnohém podobal projevu jistého politika. Oznámil nám, že jsme situací ve fotbale vinni všichni.

Ale já si to nemyslím, my fotbal máme rádi a neděláme ho kvůli osobnímu prospěchu a ze zištných důvodů.

Jsem rád a můžu říct, že naše kluby FK Kunštát a Žijeme Hrou vždy poukazovaly na nekalé praktiky, které se v našem fotbale prosazují. Byli jsme ale považování za rebely a nepřátele nových pořádků. Někteří z našich řad to odnesli i ztrátou zaměstnání u sportu, kterému věnovali vše.

Věřím, že se konečně najdou čestní lidé, kteří fotbalu vtisknou novou tvář. My tomu budeme určitě nápomocni.

My v našem regionu totiž žijeme hrou.

Všem Vám přeju mnoho zdraví a těším se na brzkou viděnou na hřištích.

František Tenora – předseda FK Kunštát, člen výboru Žijeme Hrou.

Posledních 30 dnů: 1085 | Posledních 7 dnů: 240 | Poslední den: 16