A tým vydoloval v Dobšicích bod. B tým ztratil dvoubrankové vedení v Knínicích.

A tým vydoloval bod v Dobšicích gólem Radka Dvořáčka v poslední minutě. B tým ztratil na hřišti Knínic dvoubrankové vedení.

Hráno v neděli 16.8. v 16.30

Sokol Dobšice – FK Kunštát 2:2 (2:0).

Branky: 50. Vorlický, 90+3 Dvořáček R.

Sestava: Loukota – Bezděk (70. Dvořáček R.), Zeman R., Hanák, Sehnal, Adámek (84. Komárek), Blaha, Zeman A., Gracias (69. Videman), Macko, Vorlický.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem:

„V Dobšicích to byla pravá fotbalová bitva. Utkání, které se hrálo až do poslední vteřiny. Bohužel jsme si nepohlídali rychlé brejky domácích útočníků a již ve 20. minutě prohrávali o dva góly. Cením si toho, že jsme se jako tým dokázali zvednout. I když tam směrem k výsledku byli ještě do poločasu klíčové dva momenty, kdy nás podržel Ivo v brance. Díky tomu jsme zůstali ve hře.

Hned po změně stran jsme snížili brankou Jirky Vorlického. Až do konce zápasu to bylo o dobývání dobšické branky. Domácím se ale otevíraly při naší hře na riziko nebezpečné prostory pro brejky. V rozmezí 70. - 90. minuty to ve velkém parnu bylo pro všechny hráče „na krev“. Oproti domácímu zápasu s Tišnovem se k nám v Dobšicích přiklonilo štěstí a my z poslední akce vyrovnali Radkem Dvořáčkem na 2:2.

Dobšice podaly na domácím hřišti tradičně velmi kvalitní výkon a soupeřům se zde body nebudou dělat lehce. Remízu a především výkon ze druhého poločasu bereme jako odrazový můstek do dalších kol.„

Hráno v neděli 16.8. v 17.00

TJ Malá Haná Knínice – FK Kunštát B 3:3 (1:2)

Branky: 40. Staněk, 45. Boček, 62. Doležel

Sestava: Trávníček – Blažek, Dvořáček S., Doležel, Staněk, Bednář D., Konečný, Houdek (65. Ryzí), Lesovský, Boček, Ducháček (68. Nečas).

B tým na hřišti v Knínicích vedl v poločase po brankách Zdeňka Staňka a Vítě Bočka 1:2. V 62. minutě po gólu Pavla Doležela odskočili naši na rozdíl dvou branek. Bohužel v následujícím průběhu obdržel náš B tým dva góly po standardních situacích. Škoda, že po velmi dobrém výkonu a dvoubrankovém vedení se to nepodařilo dotáhnout do vítězného konce.

Počet návštěv: 270687
Posledních 30 dnů: 1251 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28