PŘÍPRAVA: A tým zdolal Ráječko, B mužstvo vyhrálo s Linharticemi

V atraktivním utkání kunštátský A tým prohrával s Ráječkem už o dvě branky. Po výborném výkonu ve druhé půli a hattricku Jirky Vorlického dokázal Kunštát výsledek otočit na konečných 4:2. V sobotu naše B mužstvo po jednoznačném průběhu porazilo Linhartice 10:0.

Hráno v neděli 19.7. v Kunštátě:

FK Kunštát - SK Olympia Ráječko 4:2 (0:1)

Branky Kunštátu: 55. 65. 74. Vorlický, 69. vlastní

Do utkání za Kunštát nastoupili (střídání hokejovým způsobem): Loukota - Bezděk, Zeman R., Skoček, Hanák, Gracias, Blaha, Zeman A., Macko, Štencl, Adámek, Vorlický, Sehnal, Dvořáček R., Baňa, Sedláček, Bělehrádek.

Hodnocení utkání trenérem Vladanem Horákem: "Na začátek letního bloku přípravy utkání s hodně kvalitním soupeřem. My jsme sice v prvním poločase měli dobré dílčí pasáže, ale úvodní pětačtyřicetiminutovku jasně ovládlo Ráječko. Hra soupeře se točila okolo výborné rozehrávky zkušeného Davida Bednáře, díky němu mělo Ráječko plynulý přechod na naši polovinu a gólové příležitosti.

Chtěli jsme hrát v dobrém pohybu a dosahovat ve velkém počtu hráčů prostory na útočné polovině i směrem dozadu. To se nám v prvním poločase vůbec nepodařilo, hráli jsme v jednom tempu, bez reakce a zrychlení. V poločasové přestávce jsme si to museli důrazně vysvětlit a ve druhém poločase přišla velká změna.

Sice jsme hned v úvodu druhého poločasu inkasovali na 0:2, ale od tohoto momentu jsme dominovali. Bylo nás plné hřiště a vytvářeli jsme si gólové příležitosti. Jirka Vorlický své šance přetavil v hattrick. Po faulu na Marka Sehnala Tomáš Adámek v závěru ještě neproměnil pokutový kop.

Pro nás výborné utkání, které mělo herní tempo až do konce."

Hráno v sobotu 18.7. v Lysicích:

FK Kunštát B - Metra Linhartice 10:0 (5:0)

Branky: Horák O. 3, Boček 3, Doležel 2, Konečný, Staněk

Do utkání za Kunštát nastoupili: Trávníček - Dvořáček S., Tenora M., Komárek, Staněk, Bednář D., Videman, Lesovský, Knies, Boček, Horák O., Konečný, Šmerda J., Doležel.

Počet návštěv: 270733
Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18