B tým remizoval v Doubravici 3:3

Hráno v neděli 7.6. 15.00

SK Doubravice - FK Kunštát B 3:3 (2:1)

Branky: Videman, Boček, Lesovský z pen.

Sestava: Trávníček - Dvořáček, Blažek, Tenora, Doležel, Videman, Knies, Staněk, Bednář, Zámek, Boček.

Do hry postupně zasáhli: Komárek, Horák O., Procházka, Houdek, Lesovský.

Hodnocení utkání trenérem Vítězslavem Bočkem: "Oproti zápasu s dorostem Žijeme Hrou nás čekal soupeř, který vyznává jiný styl, který byl založen na dlouhých přihrávkách a důrazu v osobních soubojích. Dlouhé míče se nám dařilo sbírat, až na jednu výjimku, kde jsem zapomněli na  zajištění stoperů a obdrželi jsme z této situace gól. Dařila se nám mezihra, méně už finální nahrávka v poslední třetině hřiště. V průběhu druhého poločasu jsme kontrolovali hru, hodně kombinovali a to se projevilo i na množství dalších šancí, které nebyly zužitkovány.

Potěšila mě kompaktnost naší středové trojice, na druhou stranu musíme zapracovat na krajích, kde bych očekával větší zapojení do útočné fáze."

Posledních 30 dnů: 1227 | Posledních 7 dnů: 251 | Poslední den: 6