Vzdělávací seminář

ŽIJEME HROU VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘ PRO FOTBALOVÉ TRENÉRY MLÁDEŽE

Pořádáni víkendového fotbalového turnaje ŽIJEME HROU bude letos poprvé předcházet v pátek 13. června seminář pro fotbalové trenéry mládeže. Záměrem semináře je nabídnout účastníkům celistvý pohled na různé možnosti vedení výchovného a tréninkového procesu. Součástí semináře budou kromě prezentace metodického přístupu FC Fulham také ukázkové tréninkové jednotky žáků FC Fulham, nejúspěšnějšího projektu FAČR roku 2012 - Létající trenéři dále trénink přípravek vedený instruktory Coerver Coaching a představení programu He-Art, který se vrací k dlouho u nás opomíjené myšlence, že nejlepší cestou k umění hrát, je hrát. Obohacuje ji však prostřednictvím práce koučů o důležitý rozměr – nikoli hrát jakkoli, ale zdůvodněně vědět co, kdy a jak hrát a čím hru doplňovat, aby to rozvíjelo hráče.

"Program semináře:"
14:00 Prezence účastníků"
14:30 Zahájení "
14:35 Létající trenéři FAČR"
15:30 Coerver Coaching"
16:45 Program He-Art"
18:00 FC Fulham"
19:00 Diskuze"

Projekt ŽIJEME HROU usiluje o hodnotnější pojetí sportu, ve kterém se na první místo vrací prožitek sportovce, zábava a osobní rozvoj. Chce sport, který přispívá ke zdravější společnosti. "Filozofií projektu je propojování jednotlivců i skupin napříč společenskými oblastmi, jejichž cílem je přispívat svojí činností ke zdravé společnosti”, vysvětluje spoluautor konceptu Jiří Vorlický. Žít hrou-fotbalem se dá různě. Záleží na nátuře a na motivu. Jinak žije hrou sázkař, jinak kluci na vesnickém plácku. Projekt ŽIJEME HROU chce propojovat a spojovat ty, kterým je hra ze všeho nejvíce zdrojem potěšení a prostorem k lepšímu JÁ a MY, nikoli maskovacím převlekem k zakrytí motivů jiných”, doplňuje uznávaný trenér PaedDr. Luděk Procházka.

Vzdělávací seminář je ohodnocen čtyřmi kredity, poplatek pro účastníky činí 300,- Kč.
Další informace o semináři a přihlášku naleznete na stránkách www.zijemehrou.cz.

Kontakt:
Jiří Vorlický