Souhrn výsledků

A tým FK Kunštátu uzavřel podzim vítězným domácím zápasem se Šlapanicemi a přezimuje tak v 1. A třídě bez porážky na prvním místě s bilancí 12 výher a 1 remízou, se ziskem 37 bodů a náskokem 7 bodů na druhou Zbraslav. Utkání B týmu s Olešnicí se hrálo již v pátek, po domluvě obou týmů na umělce v Blansku a skončilo dělbou bodů. Rezervní tým se tak v tabulce umístil na 4 místě, pouhé dva body za vedoucími Olomučany. Zda-li se bude předehrávat ještě jarní kolo se rozhodne v následujících dnech. Starší dorost uzavřel podzimní část krajského přeboru vítězstvím nad mužstvem Medlánek a přezimuje na 3. místě, 3 body za vedoucími Židenicemi. Mladší dorost před zimní přestávkou začal také bodovat a Medlánky taktéž porazil vysokova 6:2.
Starším žákům se naproti tomu závěr soutěže příliš nepovedl a ve Znojmě vysoko prohráli. Pohybují se však v klidném středu tabulky. Mladší žáci poprvé během podzimu prohráli, když inkasovali pár vteřin před koncem na 4:3 a jedou ze Znojma také s prázdnou. Druhé místo v tabulce jim však již nikdo vzít nemohl a na jaře ještě se Startem Brno o první příčku zabojují.

A tým - 1. A třída JMK
FK Kunštát - SK Šlapanice 5:1 (2:1)
Branky: 2x Štencl, Gracias, Adámek, Boček

B tým - II. třída OP Blansko