A tým je po obratu v Rajhradu půlmistrem. B mužstvo těsně prohrálo.

A tým je po obratu v Rajhradu půlmistrem. Po nervy drásajícím průběhu, kdy nás vynikající Rajhrad v prvním poločase přehrál, jsme ze sebe ve druhé půli dostali maximum a otočili výsledek utkání. Natahujeme sérii na 12 zápasů v řadě bez prohry. Se 34 body FK Kunštát vede průběžnou tabulku 1.A třídy sk.A. Podzimní část soutěže zakončí naši hráči v sobotu 2. listopadu, kdy od 14:00 přivítají Šlapanice. B mužstvo v sobotu těsně prohrálo na hřišti Olomučan. Po vyrovnaném průběhu zápasu přišli naši hráči o remízový výsledek v 85. minutě. Aktuálně patří naší juniorce 3. místo v tabulce okresního přeboru. Další kolo soutěže Kunštát "B" - Olešnice bude předehráno v pátek 1.11. Hraje se na umělém trávníku v Blansku a výkop je v 18:30.

12. hrané kolo - 1.A třída sk. A

RAFK Rajhrad - FK Kunštát 1:2 (1:0)

Branky: 23. Šenkyřík - 65. Adámek, 77. Štencl

Sestava Kunštátu: Loukota (K) - Doležel (46. Skoček), Dvořáček R., Zeman R., Nečas (46. Videman), Adámek, Štencl, Zeman A., Gracias, Hanák, Bezděk (89. Bednář D.).

Následující utkání: SOBOTA 2.11. 14:00 FK Kunštát - SK Šlapanice

12. hrané kolo - okresní přebor

Olomučany - FK Kunštát "B" 2:1 (1:1)

Branky: 23. Vach, 85. Rek - 25. Zámek

Sestava Kunštátu: Trávníček - Tenora M., Blažek, Dvořáček S., Staněk, Zámek, Hruška, Knies, Horák O. (57. Tenora R.), Lesovský (87. Šmerda J.), Boček (K).

Následující utkání: PÁTEK 1.11. 18:30 FK Kunštát "B" - FC Olešnice (hřiště UT Blansko)

Počet návštěv: 270733
Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18