B mužstvo vyhrálo se Skalicí 4:1

B mužstvo v neděli vyhrálo se Skalicí 4:1. S dosavadními šestadvaceti body zůstávají naši hráči v čele tabulky okresního přeboru.

11. hrané kolo - okresní přebor

FK Kunštát "B" - Skalice nad Svitavou 4:1 (3:1)

Branky: 1. a 30. Videman, 8. Zámek, 76. Dvořáček S.

Sestava Kunštátu: Trávníček - Horák Vls., Blažek, Dvořáček S. (K), Horák V. (46. Procházka), Zámek (83. Houdek), Hruška, Tenora M., Bednář D. (78. Horák O.), Boček, Videman (58. Novotný T.).

Komentář k utkání: Našemu B mužstvu vyšel výborně vstup do utkání. Tomáš Videman vstřelil dva pěkné góly a třetí přidal po pěkné akci Aleš Zámek. Hosté ze Skalice hrozili ze standardních i brejkových situací, Tomáš Trávníček ale jejich příležitosti vychytal. V závěru poločasu hosté Fialou dokázali po sérii vyhraných soubojů snížit na 3:1.

Ve druhé půli padl jeden gól a to z kopačky kunštátského Standy Dvořáčka, který pečetil naši výhru 4:1. V celém utkání předvedli hráči našeho B týmu poctivý výkon a připsali si další cenné vítězství.

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19