B tým na vítězné vlně, doma porazil Adamov.

Hráči kunštátského B týmu o jarmarečním víkendu porazili Adamov. Po přesvědčivé výhře 4:1 patří našim fotbalistům v průběžné tabulce okresního přeboru 3. místo.

Hrané 6. kolo - okresní přebor

FK Kunštát "B" - FK Adamov 4:1 (2:0)

Branky: 8. z pen. a 25. Boček, 64. Blažek, 81. Horák Ondřej

Sestava: Kopecký - Horák Vls., Blažek, Dvořáček S., Komárek (28. Zámek), Doležel (46. Horák O.), Hruška (82. Bednář R.), Knies (K), Staněk (56. Lesovský), Prudil (78. Procházka), Boček.

Hodnocení utkání hrajícím trenérem Vítězslavem Bočkem: "Do zápasu s Adamovem jsme chtěli vstoupit odlišně, než jak tomu bylo minulý týden v Letovicích. Tedy mnohem aktivněji, s vysokým napadáním. To se podařilo a na patnáct minut jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a náš tlak vyústil v penaltový zákrok na Jardu Komárka. Proti zataženému soupeři jsme se velmi těžko dostávali do zakončení, ale i tak se podařilo vstřelit druhou branku, po chybě hostujícího obránce.

Začátek druhého poločasu za stavu 2:0 by měl hráčům dodat klid, ale paradoxně nám chybělo větší držení míče a byl to zase Adamov, který byl na několik minut aktivnější. Uklidnil nás třetí gól Martina Blažka a definitivní gólovou tečku dal po samostatném úprku Ondra Horák.

Při pohledu na tabulku sice Adamov okupuje poslední příčku, ale jednalo se o houževnatého soupeře. Do vstřelení třetí branky nebylo nic rozhodnuto a soupeř rozhodně neskládal zbraně. Po herní stránce sice nebylo vše ideální, ale hráči byli trpěliví a nenechali se rozhodit ani vlastním gólem."

Počet návštěv: 270733
Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18