A tým doma prohrál se Zastávkou, B mužstvo naplno bodovalo s Kořencem.

A týmu se herně nedaří a podruhé za sebou na domácím hřišti nevstřelil branku. B mužstvo bodovalo naplno.

FK Kunštát - TJ Čechie Zastávka 0:2 (0:1)

Sestava Kunštátu: Loukota, Videman (77. Nečas), Gracias, Ducháček, Skoček, Macko, Zeman (78. Zámek), Adámek, Boček (78. Staněk), Bezděk (50. Sedláček), Štencl.

"Ve druhém domácím utkání jsme podali velmi podobný výkon jako v prvním kole s Rajhradicemi. Naší nedůsledností v obranné fázi jsme soupeři v prvním poločase nabídli šance a jednu z nich Zastávka proměnila. Ještě do poločasu jsme mohli odpovědět, když Víťa Bezděk pěknou střelou trefil břevno soupeřovi branky. Druhý poločas jsme sice kontrolovali hru a dobývali kompaktní obranu soupeře, vše se ale odehrávalo daleko od branky Zastávky. Až v závěrečné desetiminutovce z naší strany přišel tlak do branky. Po rohových kopech byli blízko ke gólu Gracias a Ducháček. Bohužel my jsme neproměnili a soupeř v 90. minutě rozhodl o svém vítězství.

Ze dvou domácích utkání máme skóre 0:3. Do dalších kol se musíme zlepšit v bránění. V útočné fázi musíme chtít vytvořit mnohem větší tlak do pokutového území soupeře a více gólových šancí.

Je škoda, že jsme si po dobré zimní přípravě nepřenesli formu do mistrovských utkání. Pořád ale máme v soutěži o co hrát. Lepší pozice v tabulce je na dostřel a v neposlední řadě chodí na domácí zápasy spoustu fanoušků, kterým za první dvě nepovedená kola máme rozhodně co vracet!" Vladan Horák

FK Kunštát "B" - TJ Sokol Kořenec 2:1 (1:1)

Branky: 43. Nečas, 73. Prudil

Sestava Kunštátu: Trávníček, Horák Vls., Blažek, Nečas, Tenora M., Staněk (46. Bednář R.), Horák V. (46. Zámek), Prudil, Sedláček (71. Kopecký), Komárek (87. Procházka), Konečný (71. Horák O.).

B tým předvedl proti Kořenci zejména v první poločase velmi dobrý výkon. Kunštátští šli po krásné akci, kdy Filip Sedláček přihrával pod sebe a Marek Nečas z pozice stopera a padesátimetrovém sprintu mířil přesně. 1:0. Hosté však z ojedinělé šance dokázali do poločasu vyrovnat na 1:1.

Kunštátští tedy museli ve druhém poločase zabrat a podařilo se. V 73. minutě pěknou přízemní střelou rozhodl o naší výhře Tomáš Prudil.

Počet návštěv: 270818
Posledních 30 dnů: 1081 | Posledních 7 dnů: 228 | Poslední den: 19