Kunštát si proti Miroslavi s chutí zastřílel

FK Kunštát - FC Miroslav 6:1 (3:1)

Branky: 13. Zeman Alois (pen.), 32. Zeman Alois (pen.), 40. Zeman Alois (pen.), 74. Štencl Marek, 77. Štencl Marek, 90. Španěl Ondřej

Sestava: Loukota (GK), Nečas, Španěl, Ducháček, Skoček (86. Horák Vls.), Bednář D., Macko (80. Komárek), Zeman, Bezděk (59. Hanák), Adámek (75. Boček), Štencl (86. Staněk).

Hodnocení realizačního týmu:

V úvodní patnáctiminutovce měli více ze hry hosté. Využili našich chyb v obranné činnosti a po zásluze šli do vedení.

V dalším průběhu prvního poločasu jsme ale převzali iniciativu. Výsledkem velkého tlaku byly po evidentních faulech tři odpískané pokutové kopy. S velkým přehledem všechny tři penalty proměnil nejlepší hráč utkání Lojza Zeman.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v útočném fotbale a vytvořili si spoustu gólových příležitostí, dvě branky zaznamenal Mára Štencl a konečný výsledek pečetil v poslední minutě Ondra Španěl.

Celkově jsme odehráli velmi dobré utkání. Těší nás velká týmovost a soudržnost, kterou hráči projevili v průběhu zápasu a především za stavu 0:1. Děkujeme všem fandům kunštátského fotbalu, kteří nás přišli ve velkém počtu podpořit!

Počet návštěv: 270747
Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14