Kunštátu se start do nové sezóny příliš nepovedl

TJ Rajhradice - FK Kunštát 3:1 (1:0)

Branky: 44. Doležel Jan, 57. Urbánek Lukáš, 84. Doležel Jan - 89. Španěl Ondřej

Sestava FK Kunštát: Loukota, Nečas, Španěl, Skoček, Bednář D., Hruška (52. Horák Vls.), Macko, Zeman, Štencl (74. Konečný), Hanák, Boček (52. Bezděk)

Mistrovskou sezónu 2018/2019 zahájili muži FK Kunštát druhým kolem na hřišti Rajhradic.

Úvodních pětadvacet minut jsme se vůbec nedostali do hry. Na hrací ploše, která svojí nekvalitou připomínala betonové parkoviště, měli více ze hry domácí. Z územní převahy vytěžili Rajhradice velké množství standardních situací, ale bez gólového efektu. V rozmezí 25. - 45. minuty jsme se herně zlepšili a měli vyložené šance. Hanák, Boček ani Štencl dobré příležitosti neproměnili. Když se zdálo, že první poločas skončí bez branek, z nenápadné akce poslal křižnou střelou domácí do vedení Honza Doležel. 1:0.

Druhý poločas naši hráči začali velmi dobře, Víťa Boček ze strany přehodil vyběhnutého brankáře, jeho lob k naší smůle skončil pouze na domácí tyčce. Rajhradice nás dokonale zchladili v 57. minutě, kdy jsme při centru nepokryli zadní tyčku a domácí Urbánek zvýšil na 2:0.

I přes nepříznivý výsledek jsme nesložili zbraně. Domácí se zatáhli a my převzali iniciativu. Naši hru výborně oživila trojice střídajích hráčů Bezděk, Konečný a Horák. Výsledkem naší převahy byla branka v 80. min., kterou však pomezní (správně) pro ofsajd neuznal. O chvíli později chytil domácí brankář míč mimo pokutové území a z následné standardky Ondra Španěl neprostřelil zeď. Výsledkové rozhodnutí přišlo v 84. minutě, kdy "hráč utkání" Honza Doležel mířil hlavou přesně po rohovém kopu. 3:0. Na konečných 3:1 snížil v závěru Ondra Španěl

Hodnocení realizačního týmu FK Kunštát:
O výsledku dnešního utkání rozhodla lepší produktivita Rajhradic. My jsme své velké šance neproměnili, domácí ano.
Nejvíce zklamaní jsme z toho, že jako tým jsme dnes zahráli hluboko pod své možnosti. Jednoznačně se dnes promítlo i to, že někteří hráči se vrací po dlouhých zdravotních problémech a nemohli nastoupit do všech přípravných utkání letní přípravy. V tomto směru musíme být trpěliví a v tréninkovém procesu se více sehrát.
Do dalšího utkání se můžeme odrazit výkonem ze závěrečné půlhodiny, kdy naše hra měla potřebné parametry. Ve výborném světle se dnes ukázali nováčci našeho týmu Víťa Bezděk a Jirka Konečný, kteří po příchodu na hřiště naši hru zvedli.

Počet návštěv: 270847
Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29