FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

Dobrých zpráv není nikdy dost!

Dobrých zpráv není nikdy dost!

Dobrých zpráv není nikdy dost… V těchto dnech k nám na klub dorazila od Pavla Hladila zpráva výborná! Jeho dcera Anežka ukončila onkologickou léčbu a všechny výsledky z vyšetření jsou negativní. V prosinci FK Kunštát a projekt ŽIJEME HROU společně pořádali III. ročník dobročinného fotbalového turnaje a finančním výtěžkem z akce jsme společně Anežku v jejím nelehkém boji podpořili. Tímto se s vámi dělíme o radost tatínka Pavla a na dálku zdravíme Anežku. Těšíme se na viděnou na 4. ročníku turnaje, který proběhne ve sportovní hale Kunštát opět v prosinci.

 

„Milí kamarádi,

To, že se Benfika (B tým FK Kunštát) neudržela v přeboru, je blbá zpráva. Kdysi jsem s ní taky sestupoval a byl to jeden z mých nejhorších fotbalových zážitků. Cítil jsem za to velkou osobní odpovědnost.

 Ale aby zas těch blbých zpráv nebylo moc, tak mám jednu nadějnou, možná až dobrou. Naše Anežka ukončila onkologickou léčbu a všechny výsledky z vyšetření jsou negativní. Stalo se tak přesně rok od zjištění nádoru. Léčba probíhala podle plánu, i když pro její oslabené tělo byly poslední chemoterapie dost drastické. 

Díky velké podpoře od VŠECH jsme léčbu zvládli. A to VŠECH se týká i vás. Když si vzpomenu na vánoční turnaj a jeho atmosféru, tak mě pořád běhá mráz po zádech. Byla tam taky pro nás vybraná obrovská suma peněz. Mysleli jsme, že ji použijeme na nějaký lázeňsko-regenerační pobyt. Ten nám ale doktoři zatím nedoporučili. Nějaké peníze jsme na něho bokem ještě nechali, ale asi 2/3 daru jsme už použili na rekonstrukci Anežčina pokoje. Na nějaké skříňky jsme jen nakoupili materiál a sestavit jsme je zvládli sami - i s odbornou pomocí Anežky. Ale postel, ortopedickou matraci a židli jsme koupili. A to hlavně díky vaší podpoře. 

Takže ještě jednou – MOC DĚKUJEME.“

Pavel Hladil

 

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 173053
Posledních 30 dnů: 2603 | Posledních 7 dnů: 521 | Poslední den: 67

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne