Výhra v Kuřimi

Před zápasem v Kuřimi jsme počítali ztráty. Lojza Zeman má stop na tři zápasy, Michal Skoček má problémy s kolenem a Marek Nečas jel vypomoct dorostu.

Kuřim je technicky a kombinačně dobře vybavený soupeř, který se předvádí aktivním pohybem. A tak vypadalo i prvních patnáct minut. Nebyli jsme schopni se dostat do kombinace a držet míč delší dobu na svých kopačkách. V soubojích jsem měli velmi malou úspěšnost. Soupeř hrozil hlavně po stranách, kde moc nefungovala komunikace, zejména naší pravé strany. Soupeř byl dominantní i ve středu hřiště, ale vyloženější šanci si nevytvořil. Naopak jsme to byli my, kdy při postupné rozehrávce stoperské dvojice Kouzmplík, Kupský, prvně jmenovaný namazal Štenclovi do brejku, který s přehledem proměnil. Ale pořád to byli domácí, kteří hýřili aktivitou a byli na hřišti lepším týmem.

V druhém poločase se scénář z prvního poločasu příliš nezměnil a hned po pěti minutách Janda, po centru do vápna, hlavou vyrovnal. I my jsme se snažili hledat cestu k soupeřově brance, ale k vyloženější šanci to nevedlo. Vyjímkou byl trestňák, který zahrával Ondřej Španěl. Ikdyž trefil zeď, odražený míč se dostal zpět do brankvého území Kuřimi, kde si jej našel opět Španěl a přízemní střelou rozhodl o třech bodech pro Kunštát.

Konec zápasu jsme si dokázali pohlídat, ikdyž tlak Kuřimi rostl. Stínem utkání je zranění Tomáše Prudila, který po tvrdém ataku soupeře, musel z utkání odstoupit.

FC Kuřim - FK Kunštát 1:2 (0:1)

Góly: 51.Janda - 34.Štencl, 75.Španěl

Sestava: Loukota I. - Prudil (65.Hruška), Ducháček, Španěl, Zeman R. - Adámek - Bednář D.(Horák O.), Gracias, Bednář Z. (54. Boček), Videman - Štencl

Posledních 30 dnů: 1251 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 28