FK Kunštát

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Kunštát

A - tým FK - SK Slatina

A - tým FK - SK Slatina

Po úspěšném zápase ve Šlapanicích, jsme tři body z venku potvrdili i doma, kde se nám podařilo zdolat houževnatého brněnského soupeře z městské části Slatina.

Dlouho jsme se snažili proti Slatině prosadit, ale ve vyrovnaném zápase, kdy se dostávali do šancí jak domácí, tak hosté, se to podařilo právě nám. Změna skóre v náš prospěch nastala po výborné individuální akci Tomáše Videmana, který na levém křídle upláchl svému soupeři a přízemním centrem našel Tomáše Graciase, který uklidnil nejen domácí diváky, ale i naši střídačku.Hosté hrozili z rychlých protiútoků, zejména pod vedením Klimeše a Mikšíčka, ale bez efektu.

Po vyloučení Klimeše a Shromáždila ale Slatina zbraně nesložila, a i v oslabení dokázala zahrozit. Klid našemu týmu dal ale Ondřej Španěl, který si naskočil na roh Graciase a blíže nespecifikovanou částí těla dopravil míč do sítě a určil konečné skóre.

 

FK Kunštát - SK Slatina  2:0 (0:0)

Góly: 54. Gracias Tomáš, 72. Španěl Ondřej

ČK: Klimeš, Shromáždil ( oba SK Slatina)

Sestava Kunštátu: Loukota I. - Prudil, Španěl, Nečas, Ducháček - Adámek - Gracias, Videman, Zeman R.(88. Hruška), Bednář D.(78.Bednář Z.), Štencl (87. Horák O.)

 

Trenéři: Hruška, Loukota P.

 

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

T.G.A. CTT Interiéry Město Kunštát Nejsport.cz Světluška

Počet návštěv: 168497
Posledních 30 dnů: 1417 | Posledních 7 dnů: 348 | Poslední den: 43

© 2018 FK Kunštát | Všechna práva vyhrazena | frantisek.tenora@tiscali.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne