Ohlédnutí za III. ročníkem dobročinného turnaje ŽIJEME HROU

17. prosince se ve sportovní hale uskutečnil již III. ročník dobročinného fotbalového turnaje Žijeme hrou. Získanými finančními prostředky jsme podpořili čtrnáctiletou Anežku Hladilovou z Jasinova, která onemocněla Ewingovým sarkomem. Na náklady spojené s léčbou přispěli aktivní i bývalí hráči z regionu, spontánně přispívali i občané Kunštátu a okolních obcí. Po sečtení finančních prostředků jsme předali otci Anežky Pavlovi 30.000 Kč. Děkujeme všem, kteří Anežce vyjádřili podporu, moc si toho vážíme!      Za organizační tým Vladan Horák.

Přátelé, kamarádi. Ještě bych se chtěl vrátit k sobotnímu turnaji. Během turnaje jsem nemohl osobně poděkovat všem. Když mi pak bylo dáno na závěr slovo, tak emoce byly tak velké, že jsem zase nedokázal nic říct. Velmi si ceníme Vaší podpory. Jak finanční, tak hlavně té morální. Dobře si totiž uvědomujeme, že stejně jako ve sportu, je hlavním předpokladem úspěchu hlava. A když jsem tam před Vámi stál a viděl takovou hordu chlapů, kteří nás přišli podpořit, tak je to neskutečná dávka pozitivní energie. A to je to, co nám pomáhá úplně ze všeho nejvíc. Tak ještě jednou - DĚKUJI.     Pavel Hladil, tatínek Anežky.

Včera jsme zakončili sezonu dobročinným turnajem aktivních hráčů, rodičů a trenérů. Všichni k zápasům přistupovali s elánem a nasazením. Myslím si, že mnohé dnes bolí celé tělo tak jako mě. Vynikající sportovní výkony doprovázela sbírka na podporu léčby dcery našeho kamaráda a bývalého spoluhráče. Otevření pokladničky nám všem vyrazilo dech - vybrali jsme 30 000,- Kč, které jsme předali na závěr akce rodině. Ještě jednou bych chtěl všem poděkovat, nejen těm kunštátským, ale i olešnickým, drnovským a lysickým kamarádům. Nemalou částkou přispěli i zaměstnanci hotelu Rudka - děkujeme. A přišli i obyvatelé Kunštátu, kteří o akci věděli z rozhlasu, aby pomohli dobré věci. My všichni jsme ve sportovní hale měli Vánoce a musím říct, že velice krásné Vánoce. Ještě jednou děkujeme, všem přeji krásné Vánoce, mnoho úspěchů a hlavně zdraví v novém roce 2017.     František Tenora, předseda FK Kunštát.

Bylo to super.. a jsme rádi, že můžeme pomoct.. fotbal je krásná hra a dnes tam nechal každý z nás kousek srdíčka pro Anežku.. Skvělá parta a myslím, že i skvělá suma..     Vlastimil Šmerda ml., trenér a aktivní účastník turnaje.

Foto: Karel Podsedník

Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14