A tým porazil Šlapanice, ve středu je od 17.30 na programu dohrávka se Slovanem.

Na konci dubna a začátkem května mají hráči FK Kunštát o bohatý program postaráno. V krajském poháru naši borci porazili župní Bosonohy 3:1 a 4. května čeká naše barvy semifinále v Tišnově. V neděli se Šlapanicemi bylo utkání více než vyrovnané. Za vítězstvím nás ale ve druhém poločase nasměroval Karel Stehlík. Ve středu 27.4. nás v dohrávce od 17.30 čeká Slovan Brno - budeme hrát o jarní domácí neporazitelnost!

FK Kunštát - SK Šlapanice

Branky: 67. Stehlík, 79. vlastní

Diváků: 120

Sestava: Loukota I. - Skoček, Ducháček, Gracias, Prudil, Záboj (46. Vorlický J. mladší), Bednář Z. (62. Zámek), Horák (73. Bednář D.), Stehlík (70. Doležel), Štencl (84. Bednář R.), Vorlický J. starší.

Středa 27.4. 17.30

FK Kunštát - FC Slovan Brno