Mladší a starší přípravky: slovní hodnocení víkendových turnajů

V sobotu se výběry přípravek U8 a U10 zúčastnily turnajů v Brně, které pořádal fotbalový oddíl ČAFC Židenice. V neděli dopoledne se uskutečnil miniturnaj regionálních týmů v Kunštátě.

V sobotu se v Brně konaly dva miniturnaje ŽIJEME HROU. Dopoledne se představili hráči U10 , týmy: ČAFC Židenice, Sparta Brno, SK Líšeň, FK Čelechovice, Tatran Kohoutovice a ŽIJEME HROU Kunštátsko. Odpoledne pak bylo vyhrazeno klukům a holkám kategorie U8, týmy: ČAFC Židenice, ŽIJEME HROU Kunštátsko, FC Zbrojovka Brno (modří), FC Zbrojovka Brno (červení), FC Medlánky a MiRaVa.

Slovní hodnocení turnajů v Židenicích: "Dětem veliká pochvala za předvedený výkon a reprezentaci týmu ŽH. Na jejich krásné kombinace a dividuální herní dovednosti s úsměvem ve tváři je radost se dívat. Turnaj jsme si všichni moc užily a že jsme se utkali s týmy jako je Zbrojovka Brno, ČAFC Židenice, Sparta Brno je odměna i pro nás trenéry." trenéři Miloš Šmerda, Jiří Vybíral, Martin Pavel, Břetislav Šulc, Pavel Chmelíček

Slovní hodnocení nedělního miniturnaje v Kunštátu, kategorie mladší a starší přípravky: " Naše družstva (Kunštát, Lysice, Olešnice, Svitávka) jsme doplnili dívčím týmem ŽIJEME HROU a do mladších přípravek se zapojil tým TJ Svitavy. Při krásném počasí jsem viděl velký posun v dovednostech a obrovské nasazení dětí. U kluků bylo vidět jakou mají radost ze hry. I když jsme je mezi sebou promíchali, tak jejich projev byl vynikající. Za mě nejlepším týmem neděle byla naše děvčata. Jejich nadšení a radost v krásných růžovích dresech byla ohromující.
Mám radost že jsme přitáhli i hodně diváků z řad rodičů a příbuzných. Pro nás krásně strávený víkend s dětmi." za trenéry přípravek Miloš Šmerda

Posledních 30 dnů: 1082 | Posledních 7 dnů: 249 | Poslední den: 29