Starší přípravka úspěšně reprezentovala na Tišnovské zimní lize

Tým starší přípravky o víkendu úspěšně zakončil působení v Tišnovské zimní lize. Dlouhodobá soutěž (složená z několika halových turnajů) vyvrcholila v Nedvědici, kde naši hráči výborně reprezentovali.

"Družstvo staří přípravky v neděli reprezentovalo kunštátský fotbal na závěrečném turnaji Tišnovské zimní ligy, kdy ve velké konkurenci po pěkných a bojovných výkonech obsadilo páté místo.

Po tradičně vlažném úvodním zápasu, které prohrálo s týmem Bystřice nad Perneštejnem následně otočilo nepříznivý vývoj zápasu s Blanskem (z 0:2 na 3:2) a suverénním způsobem si poradilo s družstvem Velkého Meziříčí. Následovala sice prohra s týmem Tišnovska, nicméně v konečném zápase o umístění s Velkou Bíteší opět naše družstvo suverénně zvítězilo.

Všichni z šesti hráčů takřka kompletního kádru starší přípravky předvedli pěkný týmový výkon, bojovného ducha a dokázali konkurovat i početnějším a připravenějším soupeřúm.

V konečné tabulce turnaje tak přeskočilo i tradiční konkurenty z Boskovic či Blanska." Lubomír Chytrý, vedoucí týmu.

Celému realizačnímu týmu, všem hráčům a rodičům děkujeme za reprezentaci našeho fotbalu!

Posledních 30 dnů: 1212 | Posledních 7 dnů: 252 | Poslední den: 18