Ženy porazily Studenec

Po neúspěšném venkovním zápase v Ocmanicích jsme šly do zápasu s jediným cílem. Vyhrát. Studenec byl jen o bod před námi a domácí zápasy nám vychází. Hned od začátku jsme se snažily vytvořit si šance a to se nám dařilo. Po přesné přihrávce Rotroeklové B. otevřela stav utkání Horáková. 1:0. Studenec si šance také vytvořil, ale dobře hrající obrana a brankářka mu vstřelení gólu nedovolily. Po přesném pasu Sokolové zvýšila na 2:0 Horáková. A za necelé dvě minuty, po stejné přihrávce, tentokrát od Leinweberové, zvýšila Horáková na 3:0. Poločasový stav 3:0.

Do druhého poločasu jsme šly s odhodláním udržet zápas v naší režii. To se nám dařilo, ale Studenec si vypracoval také několik šancí. Střely šly buď mimo branku, nebo do rukou naší brankářky. Když ženy Studence zahrávaly roh, ošklivě se poranila jedna z jejich hráček. Hosté tak dohrávali zápas v deseti. Z levé strany vyzkoušela brankářku Studence Navrátilová, napoprvé se míč do sítě nevešel, ale Hlaváčková míč dorazila. 4:0. Navrátilová pak ještě upravila stav utkání na 5:0. Zápas Okříšky - Kunštát začíná ve 14 hodin.

Kunštát ženy – Studenec 5:0 (3:0)
Branky: 3x Horáková, Hlaváčková, Navrátilová

Sestava: Hrušková, Paděrová (Kolářová), Sokolová, Staňková, Vlachová, Popelková (Navrátilová), Horáková, Leinweberová, Rotroeklová B. (Rotroeklová P.), Hlaváčková, Blahová

Počet návštěv: 270747
Posledních 30 dnů: 1201 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 14